JANETT VAN THOMASO se zabývá šperky již od roku 2001. V kolekci JANETT VAN THOMASO najdete šperky, které si sami navrhujeme a vyrábíme. Je to kolekce z rhodiovaného stříbra a 14-18 kw zlata s diamanty a tahitskými perlami. V roce 2005 jsme začali zastupovat světovou značku šperků ROBERTO GIANNOTTI. Při výběru šperků se snažíme řídit intuicí a citem. Tuto energii, ve formě šperků, se snažíme předat i Vám. Zajímavým šperkem tak dokážeme podtrhnout krásu každé ženy. Věřte nám, protože my věříme Vám.

 

ROBERTO GIANNOTTI je italská značka, za kterou stojí 3 generace šperkařů. Byla založena roku 1950 v Neapoli. Všechny šperky se vyrábějí v Itálii - v Benátkách. Značka bývá označována za synonymum šperků Made in Italy. Majitelé značky se snaží v kolekci Andělé předat poselství LÁSKY, NĚHY, OCHRANY A VÝJIMEČNOSTI. Kolekce Andělů je jedinečná a neuvěřitelně různorodá. Velký úspěch také slaví jejich kolekce hodinek všech odstínů barev s kameny SWAROVSKÉHO.

 

LOCHERBER MILANO "Věříme v lidskou schopnost přenést vize a nápady do unikátních výrobků, které vzbuzují příjemné emoce. To je důvodem, proč si klademe cíle, které nám pomáhají zlepšovat se v naší každodenní práci. Vytvořili jsme koncept "fine living", který stoprocentně vychází z italské kreativity. Kombinujeme v něm inovativní nápady designérů s tvorbou řemeslných mistrů, kteří nápadům dávají formu. Naší inspirací je rovnováha a celistvost pramenící z lásky a starostlivosti. Po tři generace jsme se s vášní a profesionalitou věnovali kosmetickým výrobkům, výsledkem naší práce je špičková kvalita a vyjímečné vůně. S péčí vybíráme vzácné přírodní suroviny a naše posedlost detailem je tím co odlišuje výrobky Locherber Milano. Svou unikátností a podmanivostí dělají z místa ve kterém žijeme něco speciálního." – Carlo Baerlocher, Locherber Milano

 

ŽANETA RADIMĚŘSKÁ – DESIGNER: Specializuji se na návrh a realizaci interiérů, přičemž preferuji světlé, vzdušné, minimalistické  interiéry s trendovými akcenty, které nezevšední. Maximální pozornost věnuji zpracovní nábytku a atypických prvků. Celý interiér dolaďuji k dokonalosti pečlivě vybranými doplňky z přírodních materiálů a obrazy. Vše společně pak následně působí vzdušně a nadčasově v každém detailu.