Výrobce: LOCHERBER
Model: LH 4404-- New
Dostupnost: Na skladě
949,00 Kč
Bez daně: 949,00 Kč

Dostupné varianty:

* Objem difuzéru:


MADELEINE ROSE

Smyslná a intenzivní vůně, Madeleine Rose vděčí za své jméno damašské růži (která je často spojována s postavou Máří Magdalény na obrazech z 15.století), jejíž vůně tvoří srdce této jemné, ale současně vášnivé vonné esence, která se otevírá ovocnými tóny černého  rybízu, citronu, jahody a pomeranče, rozvíjí se do lehce balzámových tónů eukalyptu a květinových tónů růže a fialkových listů, aby se uzavřela ve sladkém finále fíku a vanilky, s lehkými dřevitými tóny stromových mechů a borovicového dřeva.

Rafinovaný buket této vůně připomíná elegantní atmosféru dávných časů, která pohltí všechny naše smysly.

Ovocná, květinová, mechová vůně.

Hlava: Černý rybíz, Sicilské citrony, Jahody, Pomeranč
Srdce: Mandle, Fialkové listy, Eukalyptus, Damašská růže
Základ: stromové mechy, Vanilka, Borovicové dřevo, Fíky

Po vyprchání náplně lze samostatně dokoupit náplň pro difuzér buď ve stejné, anebo jiné vůni. Skleněný designový difuzér stačí vypláchnout teplou vodou a případně koupit náhradní tyčinky.

Designový aroma difuzér Locherber Milano je ideální doplněk Vašeho domova, který zároveň jemně a příjemně provoní Vaše prostory. Elegantní víčko doplněné kovovou destičkou, kubická lahvička ze silného skla, ručně dobarvovaná koncentrovaná vůně, speciální dřevěné víčko s kovovou destičkou, etikety ze speciální jacquard látky, speciální savé tyčinky.

Přírodní čistá vůně: náplň je z čistě přírodních surovin z kontrolovaného původu a zpracovaní je kompletně Made in Italy.

Uvolňováním vonné esence nevznikají žádné pro tělo škodlivé látky. velmi vysoký podíl vonné složky - 20% vonná esence.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Captcha