Výrobce: LOCHERBER
Model: LH 440300 New
Dostupnost: Na skladě
5 944,00 Kč
Bez daně: 5 944,00 Kč

Dostupné varianty:

* Objem difuzéru:


LIFESTYLE COLLECTION
Vůně se uvolňuje ve vzduchu jako mávnutím křídel... to je MANNEQUIN: originální aroma difuzér, který získal svoji inspiraci ve světě umění a vysokého krejčovství.
Výjimečný objekt je plodem schopnosti snít a "vidět" v lokti starodávného krejčovského manekýna ze dřeva nový unikátní difuzér. Umění, móda, design: MANNEQUIN se zrodil z jedinečné imaginární intuice, která v nás vyvolává exkluzivitu krejčovských výtvorů, ale zároveň i jedinečné a tajuplné kouzlo De Chirikových múz.


Proslulá italská kreativita, dávné umění ruční práce, přitažlivost a jedinečnost: to co odlišuje řadu MANNEQUIN je její bytí, jakožto vyjádření nevyčerpatelné kreativity,která charakterizuje Made in Italy. Je to trvalé hledání dokonalosti, které posouvá každého umělce či řemeslníka dál, aby zdolal překážky a aby jeho konečným výtvorem, po několika prototypech, bylo skutečné umělecké dílo.
Je to vášeň, která podněcuje schopnost obdivu a dotkne se vibrujících strun našich emocí.
To je MANNEQUIN.
Použití drahocenných materiálů jako je ořechové dřevo, sklo a nerez jen zvyšuje exkluzivitu tohoto objektu: jedinečného,
nekonvenčního, a proto vzrušujícího a strhujícího.

Hlava: bergamot a růžový pepř
Srdce: pelyněk, labdanum, šafrán
Základ: vanilka, cedrové dřevo, pryskyřice z ambry a myrhy, benzoin pryskyřice

Luxusní dárkové černé balení obsahuje skleněnou dózu difuzéru, ručně obráběné víčko z ořechového dřeva s nerezovou vložkou, speciální nasákavé tyčinky z materiálu fibra a náplň s vonnou esencí Mannequin o obsahu 500 ml.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Captcha