Výrobce: LOCHERBER
Model: LH 4402-- New
Dostupnost: Na skladě
2 107,00 Kč
Bez daně: 2 107,00 Kč

Dostupné varianty:

* Objem difuzéru:Svěží vodní vůně inspirovaná Benátkami. Každý kus je originál. Víčka této jedinečné kolekce jsou z recyklovaných kůlů, tzv. BRICCOLE, které označují splavné trasy pro lodě, v benátské laguně. Kůly jsou z dubového dřeva nebo modřínu a každých 20 let se musí vyměnit, protože je kromě eroze slané vody, rozežírají také tzv. lodní červi. Ti se živí právě dřevem. Každé víčko je jiné, jinak vytvořené právě těmito červíky. Každý kus je originál, který v sobě spojuje historii, design, originalitu a přírodu. Ručně barvené sklo akvamarínovými barvami, látková etiketa z žakáru. Nádherný designový prvek, který provoní Vaše prostory.

VENETIAE: svěží, vodní, květinová, orientální vůně. 
Hlava: Calone, bergamot, sicilské citrony
Srdce: levandule, mořské řasy, myrta
Základ: cedrové dřevo, mechy

Po vyprchání náplně lze samostatně dokoupit náhradní náplň pro difuzér Locherber buď ve stejné nebo jiné vůni. Skleněný designový difuzér stačí vypláchnout teplou vodou a případně koupit náhradní tyčinky.

JEDINEČNOST ZNAČKY LOCHERBER MILANO:

Velmi vysoký podíl vonné složky - 20% vonná esence. 
Registrovaný design
Dokonalé zpracování s důrazem na detail
Vysoce kvalitní čisté přísady 
Suroviny přírodního a kontrolovaného původu
Kompletní zpracování Made in Italy
Uvolňováním vonné esence nevznikají žádné pro tělo škodlivé látky.
Součástí balení je samozřejmě již naplněná speciální hranatá lahvička ze silného skla a ručně zpracovávané dekorativní dřevěné víčko s otvorem, do kterého se po otevření difuzéru vloží přibalené  tyčinky. Tyčinky do sebe postupně nasají vonnou esencí a následně usnadňují její šíření do okolního prostředí. Vůně se nenásilně rozvine a jemně voní.  

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Captcha