JANETT VAN THOMASO se zabývá šperky již od roku 2001. V kolekci JANETT VAN THOMASO najdete šperky, které sami navrhujeme a vyrábíme. Šperky jsou z rhodiového stříbra. V roce 2005 jsme začali zastupovat některé světové značky šperků. Každá značka, kterou zastupujeme, nabízí svůj vlastní design. Při výběru šperků se snažíme řídit intuicí a citem. Tuto energii, ve formě šperků, se snažíme předat i Vám. Zajímavým šperkem tak dokážeme podtrhnout krásu každé ženy. Věřte nám, protože my věříme Vám.

 

ROBERTO GIANNOTTI je italská značka, za kterou stojí 3 generace šperkařů. Byla založena roku 1950 v Neapoli. Všechny šperky se vyrábějí v Itálii - v Benátkách. Značka bývá označována za synonymum šperků Made in Italy. Majitelé značky se snaží v kolekci Andělé předat poselství LÁSKY, NĚHY, OCHRANY A VÝJIMEČNOSTI. Kolekce Andělů je jedinečná a neuvěřitelně různorodá. Velký úspěch také slaví jejich kolekce hodinek všech odstínů barev s kameny SWAROVSKÉHO.

 

Co znamená pojem rhodiované stříbro?

Rhodiování neboli "antioxidační úprava" je nový způsob povrchové úpravy šperku. Stříbro totiž na vzduchu oxiduje, následkem toho potom černá, ztrácí svůj lesk, snižuje se jeho odolnost a kvalita. Toto vše řeší technologie rhodiování, ( která je mimochodem dražší než zlacení - rhodium je totiž jedním z nejdražších kovů ) díky níž jsou šperky mnohem odolnější, mají vyšší lesk, nečernají ani nežloutnou. Tímto způsobem se "vyrábí" bílé zlato. Klasické žluté zlato se potáhne jemnou vrstvou rhodia a šperk z bílého zlata je na světě. Proto jsou stříbrné šperky s touto úpravou na pohled i vlastnostmi k nerozeznání.